Samenvatting
Halle-Gooik speelde 5-5 gelijk bij Noorderwijk, steeds een moeilijke verplaatsing. Een punt met een zure nasmaak als je weet dat Halle-Gooik bijna de volledige match domineerde en kort voor het einde 3-5 voor stond.
De match begon uitstekend voor de bezoekers. Na 10 seconden stonden ze al 0-1 voor via Manfroi. Noorderwijk bracht de stand terug in evenwicht. Daarna toonde Chabai zich tr…efzeker door de 1-2 en 1-3 te scoren. Toch ging Halle-Gooik niet met een voorsprong de rust in, want Noorderwijk deed de twee goals voorsprong nog teniet. Met een 3-3 ging men de kleedkamer in.
In de tweede helft kwam Halle-Gooik erg gedreven aan de aftrap en onmiddellijk op zoek naar de voorsprong. Het dominante spel en de kansen rendeerden: Rahou maakte er 3-4 van en Chabai 3-5, meteen zijn derde van de avond. Noorderwijk bewees dan dat hun sterke thuisreputatie terecht is. Ze knokten zich terug en slagen er nog in om de twee goals achterstand terug weg te werken: 4-5 en 5-5.
videoverslag